Masaże wyszczuplające

DRENAŻ LIMFATYCZNY CIAŁA

Jest to masaż, który usprawnia krążenie limfy, służy również likwidacji obrzęków, wysięków, siniaków i krwiaków. Szczególnie polecany po operacjach chirurgii plastycznej.

Cena: 120  PLN
Czas: 1 godzina

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCO-MODELUJĄCY (antycellulitowy)

Masaż obejmuje strefy specyficzne: brzuch, pośladki i uda. Wykonywany jest manualnie. Podczas masażu rozbijane są złogi tkanki tłuszczowej oraz pobudzane jest krążenie.

Cena: 80 PLN
Czas: 40 minut                                                                                           

MASAŻ ANTYCELLULITOWY BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż bańką chińską stosujemy w kuracji antycellulitowej lub w drenażu limfatycznym. Rodzaj takiego masażu doskonale pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Jednak przede wszystkim taki masaż doskonale uspokaja i relaksuje. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.
Masaż bańką chińską, powinien być wykonywany w 10-12 seriach, z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Profilaktycznie jednak przynajmniej 1 raz w tygodniu.


Cena:  30 min - 60 PLN

 
Cena:  60 min - 120 PLN