Kosmetologia

Kosmetologia twarzy: 

PIELĘGNACJA PODSTAWOWA

ZABIEGI NAWILŻAJĄCE

ZABIEGI DOTLENIAJĄCE

ZABIEGI ANTI-AGE

ZABIEGI SPECJALISTYCZNE DO SKÓR PROBLEMATYCZNYCH

ZABIEGI DO SKÓR Z ROZSZERZONYMI NACZYNKAMI KRWIONOŚNYMI

ZABIEGI DO SKÓRY MIESZANEJ

ZABIEGI NA OKOLICE OCZU
 

Amariss Medical Spa proponuje swoim klientom niepowtarzalne zabiegi upiększające i pielęgnacyjne na twarz i ciało. Oferowane przez nas konsultacje kosmetologiczne pomogą dobrać odpowiedni program kuracji, który pozwali osiągnąć maksymalne i długotrwałe efekty.

Zabiegi wykonywane w Amariss Medical Spa oparte są na najnowszych osiągnięciach światowej kosmetologii a używane w ich trakcie kosmetyki są produktami hiszpańskiej marki specjalistycznej MONTIBELLO oraz SESDREMA.

Laboratorium SESDerma zostało założone w 1989 roku przez grupe profesjonalistów pod przewodnictwem doktora Gabriela Serrano, którzy pragneli zapewnić swoim pacientom konkretny sposób leczenia problemów skórnych. Rozwinięto również wiele produktów z zakresu medycyny estetycznej do pielęgnacj twarzy i ciała, wypełniania zmarszczek, dermokosmetyków ujędrniających.

Od początku istnenia misją SESDermy było stworzenie kosmetyków o najwyższej jakości.

W AMARISS MEDICAL SPA znajdziecie Państwo szeroki wybór peelingów chemicznych i zabiegów tej firmy.

Wiedza i umiejętności naszych kosmetologów wspomagane najnowszymi osiągnięciami nauki i techniki  w służbie piękna pozwolą każdemu cieszyć się pięknym i zdrowym ciałem.